Crystalon hnojivo: metóda aplikácie a vlastnosti

Nielen skúsení záhradníci a záhradníci, ale aj začiatočníci sú si dobre vedomí toho, že na zlepšenie výnosu by sa na ich pozemkoch mali používať univerzálne aj vysoko špecializované hnojivá.Je však potrebné si uvedomiť, že nie všetky minerály a stopové prvky sú vhodné a prospešné.Zvážte použitie hnojiva Crystal, ktoré má pomerne široké využitie a je uznávané skúsenými letnými obyvateľmi.
Obsah
 1. Opis hnojiva
 2. Video „O výrobcovi aznamená kryštál "
 3. Spôsob použitia
 4. Agrochemické vlastnosti nástroja
 5. Video" Čo potrebujete vedieť "
Opis hnojiva

Kryštál je množstvo minerálnych hnojív, ktoré sa rozpúšťajú vo vode.Sú určené na ďalšie kŕmenie bobúľ, zeleniny, ovocia a okrasných rastlín.Tento minerálny komplex efektívne živí rastliny všetkými potrebnými prvkami.Kryštál sa dá použiť na všetky typy pôdy a aplikovať sa zavlažovaním (dokonca aj kvapkaním), pretože ide o kryštály rozpustné vo vode s ideálnym pomerom makro a mikroprvkov.Nepochybnou výhodou lieku je neprítomnosť chlóru.

Odborníci poznamenávajú, že príslušné hnojivo prispieva k získaniu vysokokvalitných výrobkov, ktoré možno bezpečne použiť na výrobu detskej výživy.Okrem toho významne zvyšuje výnos a odolnosť rôznych plodín voči plesniam a inýmchoroby.

Medzi hnojivami tohto typu sa rozlišuje kryštál z týchto typov:

 • žltý (pre vlhké a zásadité pôdy);
 • špeciálne (na zeleninové a ovocné plodiny);
 • uhorky (pre tekvicové plodiny);
 • červená (pre jahody, ovocie a bobule, melóny, cibuľoviny, ako aj pre okrasné a kvetinové rastliny);
 • hnedá (pre zeleninu, účinná v druhej polovici vegetačného obdobia);
 • pre ruže (na zlepšenie kvetu a rastu);
 • univerzálne (na zväčšenie a rozvoj lístia).

Video „O výrobcovi a nástroji Crystal“

Informatívne video o výrobcovi ao nástroji Crystalon.

Spôsob podania

Minerálne hnojivá Crystalon sa široko používajú v záhradníctve a záhradníctve.Na zlepšenie vývoja koreňového systému použite Crystal Special a Yellow (požadovaná koncentrácia je 0,7–1,5 g /l).Pri pestovaní plodín na nízkoobjemovej technológii odborníci radia, aby sa uchýlili k takým poddruhom: hnedá, oranžová, červená.Účinným spôsobom, ako získať silné a zdravé sadenice, je použitie roztoku pripraveného z 1–2 g na liter vody pri každom zavlažovaní.

V prípade rastlín po transplantácii sa odporúča používať Crystal Yellow po dobu štyroch týždňov v pomere 0,5–1 g /l.Tento spôsob kŕmenia účinne stimuluje vývoj koreňového systému a urýchľuje rast.Crystal Red sa používa na dosiahnutie hojného a dlhodobého kvetenia rôznych plodín.spôsobAplikácia je pomerne jednoduchá - musí sa používať v pomere 0,8 g /l dvakrát týždenne. Upozorňujeme, že hnojivo série Crystal sa dá bezpečne kombinovať s pesticídmi, ako aj s stimulátormi rastu. Minerálny komplex je nasýtený prvkami potrebnými pre rastliny vo forme ľahko stráviteľných chelátov.

Agrochemické vlastnosti pôvodcu

Krištáľovo bezpečné a chemicky čisté hnojivá, ktoré prispievajú k výrobe výrobkov šetrných k životnému prostrediu. Tieto fondy významne zlepšujú odolnosť rastlín voči stresu voči faktorom, ktoré sa vyskytujú pod vplyvom pesticídov, plesňových chorôb alebo nepriaznivých poveternostných podmienok, atď. Výrazne zvyšujú aj výnos a kvalitu plodín. Odborníci zdôrazňujú, že vďaka Crystal:

 • rastliny sú rýchlo nasýtené všetkými životne dôležitými makro- a mikroelementmi;
 • Zloženie pôdy je regulované a zlepšuje sa minerálna výživa rastlín;
 • biochemické procesy sa aktivujú v plodinách, čo pozitívne ovplyvňuje výnos.

Tento typ hnojiva je vhodný pre rastové stimulátory a pesticídy. A v prípade aplikácie v zavlažovacích systémoch nereaguje s pozemným koloidným komplexom. Použitie týchto minerálnych prísad významne zvyšuje úrodu, má priaznivý vplyv na tvorbu zdravého ovocia, prispieva k skoršiemu a hojnému rozkvetu kvetov v interiéroch a záhradách.

Video „Čo potrebujete vedieť“

Požadované informácie ozariadení.