Hodvábne hnojivo: návod na použitie a popis

Hodváb sa nedá nazývať iba hnojivom, je to imunomodulátor a urýchľovač rastu rastlín.Pomáha vyrovnať sa so stresom spôsobeným nepriaznivými klimatickými podmienkami, pomáha odolávať chorobám, výrazne zrýchľuje úrodu, zlepšuje kvalitu ovocia.A to všetko je 100% prírodná ekologická látka.
Obsah
  1. Opis hnojiva
  2. Video "všetky potrebné informácie"o nástroji Hodváb "
  3. Užitočné vlastnosti
  4. Návod na použitie
  5. Video" Najlepší spôsob kŕmenia "rastliny “
Opis hnojiva

Hodváb je jedinečný prípravok založený na kôre a ihličkách jedle Sibírskej.Obsahuje kyseliny triterpénové, extrahované priamo z rastlín a nesyntetizované synteticky.Vo svete nie je nič rovnaké, čo sa týka sily účinku, napriek množstvu liekov, ktoré posilňujú imunitný systém rastlín.

Výskumné ústavy a spoločnosti drevárskeho priemyslu na Sibíri spoločne vyvinuli drogu, výsledkom bol koncentrát vyrábaný v rôznych formách: tablety, prášok, emulzia.Je veľmi ľahké ho aplikovať a po 10 až 15 dňoch môžete pozorovať výsledky.Rýchlo sa rozpúšťa vo vode, intenzívne vonia ako ihly, dlho nestráca svoje vlastnosti.Účinok jedlého ihličnatého extraktu na imunitu rastlín je zrejmý zvýšením jeho ochranných funkcií.

V návode sa uvádza, že liek má nízku toxicitu, pretože obsahuje kyseliny, a preto potrebujetepracujte s ním opatrne, nedovoľte, aby zasiahlo sliznicu.

Video „Všetky potrebné informácie o nástroji Hodváb“

Toto video popisuje vytváranie a vlastnosti drogy Hodváb.

užitočné vlastnosti

Hodváb má okrem zvýšenia percenta klíčivosti semena vplyv na rýchlosť klíčenia a dodáva energiu na rýchly rast. Obdobie dozrievania ovocia sa v priemere znižuje o týždeň, zvyšuje sa kvalita ovocia a celkový výnos sa zvyšuje najmenej o 30%. Crop si lepšie zachováva svoju kvalitu počas dlhodobého skladovania. Hodváb robí rastliny silnejšími, reagujú menej na nepriaznivé poveternostné podmienky, lepšie odolávajú chorobám. Napríklad také bežné choroby, ako sú fytoftora, múčnatka, peronosporóza, všetky druhy hniloby, sú oveľa menej časté v oblastiach, kde sa tento liek používa.

Po použití hodvábu sa nielen zlepšuje kvalita ovocia (zvyšuje sa obsah olejov, škrobu a cukrov), ale znižuje sa aj obsah dusičnanov v zelenine a ovocí. Zemiaky po použití silky vykázali významný prírastok hmotnosti a vysoký obsah škrobu, korene sa dokonale konzervovali až do jari. Paradajky dozrievali dva týždne skôr, prakticky to nebolí. Uhorky, ktoré dostali hnojivo, tvoria viac samičích kvetov, vaječníky sa tvoria o týždeň skôr.

Návod na použitie

Hnojivo sa spracuje s výsadbovým materiálom a potom sa postrieka roztokompestovanie zelene.Koncentrácia roztoku pre každú kultúru informuje inštrukciu.Roztok na namáčanie sa pripraví nasledovne: požadované množstvo liečiva (závisí od formy uvoľňovania) sa naleje 200 ml horúcej vody, nechá sa 10 až 15 minút až do úplného rozpustenia. Semená sa nechajú nasiaknuť 2 hodiny alebo dôkladne rozstrekujú tým istým roztokom a potom počkajú, kým nebudú úplne suché.

Postrek zelene pestujúcich rastlín by sa mal vykonávať v suchom a peknom dni, najlepšie ráno alebo večer, aby sa predišlo najslnečnejším hodinám.100 g suchého prípravku alebo 50 g emulzie sa nariedi na koncentráciu špecifickú pre ošetrenie každej kultúry a vyvoláva rozdielny počet ošetrení pre všetky kultúry.Takže väčšina zo všetkých ošetrení vyžadovala uhorky.Prvýkrát sa klíčok rozstrekuje po vytvorení 2-4 pravých listov, druhýkrát - na samom začiatku kvitnutia, tretíkrát - keď sa kvitnutie rozšíri a posledná štvrtá produkcia za týždeň.Zriedené vrece lieku v 5 litroch vody a toto množstvo by malo stačiť na 150 štvorcových metrov plantáží uhoriek.

Väčšina kultúr sa ošetruje trikrát.V prípade zemiakov sa balíček liečiva rozpustí v 1,5 litri vody a nastrieka sa 50 metrov štvorcových.m výsadba prvýkrát po začiatku kvitnutia, druhý - keď bude kvitnutie masívne a tretí - za týždeň.Rovnaká frekvencia spracovania sa predpokladá pre fazuľa, ale musíte rozpustiť 3 litre vody a spracovať plochu 100 metrov štvorcových.V prípade rajčiakov sa hnojivo riedi rovnako ako v prípade zemiakov, rozprašuje sa pri prvom, druhom a druhomtretia kefa.Väčšina rastlín potrebuje práve takúto koncentráciu látky.

V prípade vrecového koncentrátu kapusty zriedeného 1,5 litra vody upraveného 50 metrov štvorcových. m pristátia. Prvé rozprašovanie sa uskutočňuje po vytvorení 6 až 7 listov a opakuje sa, keď existuje veľa vaječníkov hláv. Cibuľa sa spracuje Silkovým roztokom v 0,3 l vody (počítané na 15 m2), keď sa začne hromadné pušovanie, a opakuje sa o týždeň neskôr. Hodváb sa dokonale kombinuje s inými imunostimulanciami (Epin, Zircon, atď.), Pri použití spolu s niečím sa dosahuje maximálny účinok.

Video „Lepšie kŕmiť rastliny“

Toto video popisuje, ako môžete kŕmiť paradajky, uhorky a kvety. Tieto tipy sa dajú aplikovať na väčšinu ovocných rastlín a kvetín.